~ Free Shipping on Orders $100+ ~~ Live Local? Free in Store Pick Up ~

Tasty Proteins
Tasty Proteins
Tasty Proteins
  • Load image into Gallery viewer, Tasty Proteins
  • Load image into Gallery viewer, Tasty Proteins
  • Load image into Gallery viewer, Tasty Proteins

Tasty Proteins

Vendor
Hape
Regular price
$22.00
Sale price
$22.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Protein is important for building muscles. Practice preparing foods like beef, chicken, fish and bacon with this realistic kitchen playset. Includes play knife and lemon wedge.